Перо Антиќ нов предводник на мак баскетот

Првиот и засега единствен Македонец во најсилното светско кошаркарско првенство, НБА лигата Перо Антиќ е новиот претседател на македонската кошаркарска федерација. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер