Јанушев: Македонската пролет се случува

Генералниот секретар на ВМРО – ДПМНЕ , Игор Јанушев на првата прес конференција рече дека кандидатот Гордана Сиљановска Давкова води во голем број општини. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер