Партиските лидери со очекувања од идниот претседател

Лидерите на СДСМ , Зоран Заев, на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски и на ДУИ Али Ахмети со пораки на денешниотизборен ден и очекувања да биде избран претседател во фер и демократска атмосфера. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер