Спасовски : Гласањето помина мирно

Министерот за внатрешни работи , Оливер Спасовски соопшти дека нема големи проблеми на изборите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер