Очекувања на претседателските кандидати

Кои се очекувањата на претседателските кандидати , Стево Пендаровски , Гордана Сиљановска Давкова и Блерим Река од овие избори . Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер