Кирацовски : Очекуваме да избреме претседател на кристалчно чисти и демократски избори

Генералниот секретар на СДСМ , Александар Кирацовски , го изборниот ден како мирен , без инциденти и рече дека очекува така да помине и вториот круг. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер