Гласачките места затворени , до 18.30 часот излезноста е 39,71 проценти

Гласачките места се затворени , а процентот на излезност на денешните претседателски избори до 18.30 часот изнесува 39,71 процент на 91,54 проценти од гласачите ливчиња. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер