Каква кампања ќе имаме во финалните пет дена?

Уште пет дена за кандидатите за претседател да ги убедат граѓаните на 21-ви април да излезат на избирачките места и да го дадат гласот за еден од нив. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер