Ивановска: Ќе следиме дали администрацијата тера кампања во работно време

Преку низа активности Антикорупциската комисија ќе следи дали институциите и вработените во нив ќе прават злоупотреби за време на изборната кампања. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер