Костадинов: Растот на економијата доказ дека се движиме напред

Портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов на прес конференција кажа дека земјата се движела напред, а доказ за тоа се податоците за раст на економијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер