Околу 600 граѓани се пријавија да учествуваат во трката „Run for down“

Филип Ангеловски момчето кој е познат по доброто готвење пред два дена од Абу Даби како член на Специјалната олимпијада се врати со медал за освоено трето место во кошарка. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер