Арсовска: Од среда значителна промена со повремен дожд

Кон средината на неделава се очекуваат слаби врнежи на дожд. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер