ВМРО-ДПМНЕ: Оставката на директорот не е доволна

Со оставката на директорот Котевски не смее да се забошоти случајот, велат од ВМРО-ДПМНЕ. Одговорност бараат и од премиерот Заев и министрите Спасовски и Десковска. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер