Мира „дизел“ побара повлекување на сопругот и братот, но не и на синот

Сопругот се откажа од унапредувањето во Шумската полиција во Делчево, братот од позицијата во РЕК Битола, но синот не си оди од ЕЛЕМ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер