Што договорија Заев и Касами?

Остана отворена можноста БЕСА на Касами да го поддржи предлог кандидатот за претседател од власта но и дека нивната поддршка нема да е безусловна и дека битна им е личноста . Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер