Аналитичарите за претседателскиот кандидат Гордана Силјановска Давкова

Со изборот на професорката Гордана Силјановска Давкова, ВМРО ДПМНЕ си ги зголеми шансите за победа и освојување на повеќе гласови пред се’ од неопределените, сметаат политичките аналитичари по вчерашната Конвенција на опозицијата во Струга. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер