Костадинов: Силјановска Давкова е наследник на Груевски

Она што вчера се случи на конвенцијата на ВМРО-ДПМНЕ беше само официјализирање на кандидатот на Христијан Мицкоски и Никола Груевски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер