Продолжија протестите „1 од 5 милиони“ во Белград - На протестот се приклучија и студентите

Скоро два месеци ова е вообичаена слика во Белград во сабота навечер. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер