Костадинов: Ставаме крај на репресивната казнена политика

Почитувани граѓани, Воведуваме нова, правична и сразмерна казнената политика. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер