ЛДП одржува изборно собрание, за претседател номинирани тројца кандидати

Либерално – демократската партија денеска го одржува седмото изборно собрание, на кое членовите на партијата ќе гласаат за претседател и за генерален секретар на партијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер