Давидовиќ: Исказот покажува дека партијата ја презела полициската работа

Упадот во собранието беше командуван директно од седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер