Заев: Ние ќе направиме сè што е во наша надлежност да го испорачаме назад Груевски

Остро и категорично ги отфрлам шпекулациите дека имало каков било политички договор со Никола Груевски кој е во бегство во Унгарија рече премиерот Зоран Заев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер