Продолжи изградбата на гасоводот на Водно

Битката за Водно повторно се вжештува, и тоа месец и половина откако властите ги стопираа градежните активности за гасоводот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер