КФЦ ги отвори првите два ресторани во Скопје и Тетово

Американскиот бренд за брза храна КФЦ денеска свечено отвори два ресторани во Скопје и во Тетово. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер