Град Скопје со видео снимка докажа дека се прска против комарци

Утринава Скопјани ги разбуди звукот на авионот што ги прскаше „заспаните“ комарци по низата гозби претходните денови. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер