Рахиќ: Да не ни се случи „Среќна нова 2001“

Успехот на референдумот нема алтернатива , вели во разговор за Канал 5 поранешниот пратеник Есад Рахиќ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер