Има ли шанси за договор на лидерската средба?

Што може да се очекува од утрешната лидерска средба, има ли шанси за политичкиот дијалог? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер