Утре лидерска средба, изборниот законик на собраниска седница

Формирањето на државната изборна комисија и референдумот за името, утре повторно на маса на новата лидерска средба. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер