ВМРО-ДПМНЕ: Власта и министерот за здравство итно да го раскинат договорот со човек фирма!

Од ВМРО-ДПМНЕ денеска побараа министерот Филипче итно да го раскине договорот со фирмата за тендерот од 35 милиони евра. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер