Извоз на Косово речиси и да нема!

Наместо по четири шлепери дневно, земјава речиси и воопшто не извезува овошје и зеленчук во Косово, се жалат стопанствениците. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер