Џафери: Уште ги чекам партиите да се усогласат за ДИК

До полноправното членство во НАТО сепак треба да се исполнат обврските поврзани со ратификацијата на Договорот со Грција, референдумот и уставните измени. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер