Видео: Судар на мечка и автомобил!

Автомобилот ја удри мечката и ја отфрли на патот, но таа стана и си замина.

Голема црна мечка налета на автомобилот и силно удри во шофершајбната. Голема среќа е што стаклото ја издржа тежината на мечката, а таа по ударот стана и си замина! Во оваа неверојатна сообраќајка изгледа дека никој не е повреден!

притисни ентер