ЗНМ меѓудругото имаат предлози околу владините кампањи, улогата на јавниот сервис, независна комисија за несреќата на Младенов од Фокус, укинување на пресудите против Кежаровски од страна на Врховниот суд.


Датум на објава: недела, 03 мај 2015 во 15:01
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 15:06

коментари

остави коментар