Тие се верени еден месец, а неодамна Софија откри како реагирала на просидбата.

- Кога го отвори кутивчето со дијамантски прстен прво го гризнав прстенот да се уверам дека е вистински.Дури тогаш можев да кажам ДА - се шегува Софија.

- Не, не, се шегувам, се разбира. Џо е толку убав и згоден што би рекла ДА и ако дијамантот беше лажен - вели убавицата со широка насмевка...

Датум на објава: среда, 28 јануари 2015 во 20:51
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар