Атрактивната Рита при прошетката и посетата на ресторанот во кои се промовираше новата чаша за шампањ на Кејт Мос, имаше интересен и провокативен стајлинг. Раскопчана бела кошула под која се гледаше градникот , и мрежесто здолниште кое и го истакна убавото „газе“.

Или подобро кажано Рита над гаќичките имаше облечено мрежесто здолниште , оваа модна комбинација секако ги истакна главните адути на атрактивната Рита.

Датум на објава: петок, 10 октомври 2014 во 09:46
Крсте Галевски
Обновено во: 16:04

коментари

остави коментар