Потоа кавгата продолжи вака:

Foto: Twitter/stanijamaerika
Foto: Facebook/ Sara Vucelic jedini profil


Станија најавува тужба, а Сораја на тоа само се смее!/ извор: Телеграф.рс

Датум на објава: вторник, 11 март 2014 во 13:45
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 15:00

коментари

остави коментар