Според Ѓорчев Анѓушев кога стапнал на функцијата втор човек во владата имал долгови од 26 милиони евра.


Датум на објава: понеделник, 16 април 2018 во 14:52
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:54

коментари

остави коментар