Капитенот на Португалија со овој потег уште еднаш покажа дека, скапите спортски автомобили му се слаба страна.

 

Just @Cristiano showing @OBJ his Bugatti 👀

A post shared by Bleacher Report (@bleacherreport) on


Инаку со својот нов автомобил Роналду му се пофали на пријателот од НФЛ тимот на Бекам Њујорк Џајантс, кој исто така е голем љубител на спортски скапи автомобили. 

Датум на објава: среда, 14 март 2018 во 12:39
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар