Нејзината најдобра другарка дури и го донираше својот бубрег.

Иако нејзиното богатство е проценето на неколку милиони долари, пејачката пред неколку дена се одлучи на драстичен чекор.

Имено, таа ја продава својата куќа по значително помала цена, што според изјавите на добро известените извори го прави за да си обезбеди пари за лекување.

Луксузниот дом од 10 илјади квадрати, Селена сега го продава за три милиони долари.

Куќата има пет соби и кино сала, која самата ја дизајнирала.


Датум на објава: вторник, 13 февруари 2018 во 16:37
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:55

коментари

остави коментар