Наместо да западне во паника, убава танчарка продолжи да игра под празничните ритми, а со една рака го покри интимниот дел, пишува „Метро“.

Тарине е ѕвездата на училиштето за самба X-9 Paulistana во Сао Паоло.

„За жал ременот се раскопча за време на танцот среде улицата, но ние не можевме да запреме. Требаше да танцувам, додека се обидував да го држам со рака за да не падне на земјата “, раскажа танчарката за инцидентот.


Датум на објава: понеделник, 12 февруари 2018 во 19:39
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:08

коментари

остави коментар