Ешли Грејем на Инстаграм неочекувано  ја дочекале многу остри коментари.

Инаку Ешли под фотката на која е со својата мајка Линда напишала дека мајка и  е „главниот виновник“ за нејзиниот изглед. Исто така атрактивната  манекенка на тој начин на фановите им ја претстави мама Линда со која неодамна дури и снимила заедничка  кампања „ Swim suis for all", која ги промовира жените со различна градба.

Датум на објава: вторник, 06 февруари 2018 во 11:24
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар