Интересната трка долга 1600 метри втора година во низа се одржува на кејот на Дунав кај белградската населба Дорчул.

Датум на објава: вторник, 06 февруари 2018 во 09:39
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:40

коментари

остави коментар