Сара Андервуд го пронајде вистинскиот начин за реклама на својот Инстаграм профил и патеписен блог.

Од секое свое интересно патување 32 годишната убавица покрај убавата позадина од крајот во кој престојува снима и по една своја разголена
фотографија.

Благодарејќи му на тој потег Сара на Инстаграм има дури седум милиони следбеници, а на Фејсбук околу 5 милиони. Секојдневно нивниот број се зголемува.

Датум на објава: недела, 14 јануари 2018 во 11:57
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар