На мостот кај Отља попладнето околу 17 часот се случи сообраќајна несреќа што предизвика прекин на сообраќајот на тој дел од патот. /МИА

Датум на објава: петок, 12 јануари 2018 во 19:04
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар