Нејзиното талфи, врста на селфи во кое се фотографира и истакнува стомакот многу специфично. На талфито на атрактивната Џоди има многу детали , па не знаете каде прво да погледнете.

Иако правилата за правење на талфи велат дека акцентот треба да биде ставен на стомакот , на оваа фотка на Џоди во прв план се бујните гради и  тетоважите.

Датум на објава: вторник, 09 јануари 2018 во 10:08
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар