Сеск Фабрегас е шест години со Даниела и имаат три деца . Таа има уште две деца од бракот со милионерот Ели Тактук , кого го напушти по откривањето на аферата со Фабрегас.

Сопругот ја видел жена си на таблоид со фудбалерот на плажа во Ница , по што побарал развод по 13 години брак .

Судот сепак одредил дека милионерот треба да плати 1,4 милиони фунти, на што тој се противел , но на крај ја платил бараната сума .

Од тогаш Даниела е со Фабрегас . Даниела по потекло е од мало село во Либан , каде го запознала својот сопруг милионер . 

Датум на објава: среда, 03 јануари 2018 во 23:02
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар