Додека  нејзините колешки  се фотографираа во свечени тоалети, атрактивната Деми се разголе во секси костим за капење.

Популарната пејачка одлучи да ги израдува своите фанови со фотка во костим за капење кој ги истакна ј=нејзиното бујно деколте.

 

In ❤️ with this bathing suit... 😌🍒💋

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Фотката експресно за само неколку часа доби повеќе од 4 милиони лајка.

Датум на објава: среда, 03 јануари 2018 во 12:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар