Дали  им препорачува на гледачите да прослават со текила и лимон или некој друг пијалок. Елена вели дека кон се во животот приоѓа со емоции. Најавува нови, емотивни песни за 2018. 

Датум на објава: недела, 31 декември 2017 во 19:06
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар