Купер , кој има 26 години сака на Плејбој да му даде нов имиџ. Тој по смртта на него0виот татко стана главен креативен директор на Плејбој Ентерпрајз , а ја основа и медиумската компанија ХОП .
Младиот Хефнер има 106 000 следбеници на Инстаграм и е свршен со актерката Скарлет Бирн , која е позната п улогата во филмот ,,Хари Потер “ .

Купер израснал во Плејбој вилата , а неговата мајка , Кимберли Конрад беше прогласена за Плејбој зајачица за 1989 година.

По разводот со Кимберли во 1998 Хју и изградил на Кимберли и на неговиот син луксузна вила веднаш до неговиот замок . Купер како нов директор ги врати повторно на страниците на Плејбој голите жени .

Тој објави и слики каде е опкружен со зајачиците на Плејбој .

 

Most great films have a sequel. The same can be said with great brands. #thenext60years

A post shared by Cooper Hefner (@cooperbhefner) on

Датум на објава: сабота, 30 декември 2017 во 20:54
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 21:44

коментари

остави коментар