На најновите фотографии што ги објави на Инстаграм , Деми е сликана во костим за капење и тоа со дезен со цреши .

Честитката до фановите толку им с едопадна , што за само неколку часа имаше четири милиони лајкови . 

Датум на објава: сабота, 30 декември 2017 во 13:26
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар